Vše o nákupu

Obchodní podmínky

Před samotným nákupem si prosím pozorně přečtěte naše obchodní podmínky, které rámcově upravují nákup v našem e-shopu.

Ochrana osobních údajů

Zde naleznete informace o tom, jaké osobní údaje zpracováváme, proč je zpracováváme a jak zajišťujeme jejich obranu.

Jak nakupovat

Zde naleznete stručný průběh nákupního procesu, který se nijak zásadně neliší od nákupu v běžných internetových obchodech.

Garance a servis

Spolu s našimi výrobky nabízíme také nadstandardní záruční i pozáruční servis. Zde rovněž naleznete kontaktní formulář, který můžete využít v případě potřeby servisu.

Nákup na splátky

Protože i nákup na splátky má svá pravidla, je mu věnována celá tato sekce. Jsou zde vysvětleny jak podmínky pro získání úvěru, tak je zde popsán i celý proces nákupu na splátky.

Možnosti dopravy a platby

V této sekci jsou blíže popsány a vysvětleny jednotlivé způsoby dopravy a možnosti platby. Můžete si tak zvolit způsob dodání, který Vám nejvíce vyhovuje.

Reklamace

Pevně věříme, že zboží zakoupené u nás nebude nutné reklamovat. I přesto by se ale každý náš zákazník měl seznámit s reklamačním řádem a znát svoje povinnosti, práva a postup, jak případnou reklamaci uplatnit.

Reklamační řád

Tento reklamační řád upravuje práva a povinnosti z vadného plnění u zboží zakoupeného spotřebitelem a popisuje postup vyřízení reklamace.

Odstoupení od smlouvy

Pevně věříme, že budete se zakoupeným zbožím spokojeni. Každý zákazník má však dle zákona právo vrátit zboží bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dní. Postup a podmínky odstoupení od smlouvy jsou proto předmětem následující sekce.

Služby

Spolu s prodloužením záruky na vybrané produkty poskytujeme i další nadstandartní služby. Zde naleznete jejich podrobný popis.

Nahoru